Хакатон для післявоєнного відновлення України

Хакатон для післявоєнного відновлення України

Шість днів для пошуку ідей інноваційних проєктів післявоєнного відновлення економіки України – Міносвіти та Український фонд стартапів анонсували Sсience&Business Startup Hackathon. Серед менторів хакатону – Олександр Давиденко, Chief Innovations Officer холдингу TECHIIA.


Український фонд стартапів оголосив про запуск програми надання безповоротної грантової підтримки у розмірі до $35 тис для інноваційних проєктів подвійного призначення, які відповідають запитам приватних осіб та держави і сприятимуть відновленню України. Щоб підготувати такі проєкти до подачі на грант, з 27 червня по 2 липня 2022 року проведуть онлайн Sсience&Business Startup Hackathon.

Для участі в хакатоні потрібно зареєструватися до 22 червня включно та чекати результатів попереднього відбору. Організаторів цікавлять інноваційні ідеї та готові проекти за такими напрямами: безпека, гуманітарна та соціальна підтримка, інноваційна медицина, відновлення економіки, підтримка SME, освіта, відбудова інфраструктури та культура.

Хакатон триватиме 6 днів, протягом яких учасники із профільними менторами готуватимуть свої ідеї до пітча перед інвесторами та експертами зі світу стартапів та бізнесу. Програма заходу за посиланням.

Ментори:

  • Олександр Давиденко Managing Director VRTX Venture Lab, Chief Innovations Officer TECHIIA;
  • Євгенія Клепа, виконавча директорка 1991 Open Data Incubator;
  • Марія Шевченко, продуктова менеджерка, менторка та кар’єрний консультант;
  • Дмитро Перепелиця, фаундер освітньої платформи "На Урок";
  • Денис Гурак, фаундер A.D.A.M;
  • Сергій Глібко, директор Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України.
Подписаться на новости
Последние новости
Ник Зыонг, менеджер по финансовому моделированию международного холдинга TECHIIA
09.06.2022
В партнерстве компании дадут новый толчок гейминговой и киберспортивной индустрии в США и мире.
08.06.2022
Холдинг запускает проект в сфере строительных технологий и концентрируется на рынках, генерирующих доход.
06.06.2022