Холдинг TECHIIA потрапив у перелік найбільших ІТ-донатерів України

Кіра Куриленко, Communications Expert

Редакція dev.ua зробила попередні підсумки того, як ІТ компанії допомагають наближати Перемогу України. У ренкінг потрапили понад 30 компаній, серед яких — холдинг TECHIIA.


Усі компанії поділили на дві групи: ті, хто безпосередньо підтримує захисників України, та компанії, які донатять на великі благодійні чи волонтерські фонди. TECHIIA відзначили поза цими списками, адже холдинг реалізовує благодійні та соціальні проєкти через власну ГО «Фундація Течія».

Протягом першого року великої війни, яку росія розпочала проти України, «Фундація Течія» підтримала захисників та захисниць України на 843 млн грн. На 99% це кошти холдингу TECHIIA та його керівних партнерів.

«Ми надихнулися подвигами ЗСУ та вирішили вийти за межі можливостей, щоби стати надійним тилом для захисників і захисниць України. Станом на 1 березня 2023 року ми закрили їхні гуманітарні потреби на 843 млн грн ($23 млн). Насамперед це бронежилети та шоломи, генератори, одяг і спорядження, звʼязок, тактична медицина та ліки», — розповідає керівний партнер TECHIIA та директор ГО «Фундація Течія» Олег Крот.

Організатори наголошують, що це не традиційний рейтинг у класичному розумінні, адже він не передбачає конкуренції. Тут важливий внесок кожної компанії і кожного працівника цих компаній.

Окрім TECHIIA, до ренкінгу потрапили NIX, Intellias, Sigma Software, SoftServe, Eleks, EPAM та інші сервісні і продуктові ІТ компанії.

Нагадаємо, нещодавно соціальний проєкт холдингу TECHIIIA «Одужуй швидше!» отримав дві нагороди на конкурсі кейсів з КСВ від CSR Ukraine.
Подписаться на новости
Последние новости
С 2021 года Techisland стала общей площадкой для 260 компаний и более 20 тысяч сотрудников компаний-членов, чтобы вместе драйвить развитие tech-индустрии Кипра и реализовывать КСО-проекты. В мае 2023 года к ассоциации присоединился холдинг TECHIIA.
25.05.2023
Компания Aestech провела первую собственную презентацию в Порто: познакомила португальских архитекторов и дизайнеров с собственными технологиями безрамного остекления и облегченными стеновыми панелями.
18.05.2023
З 4 по 7 травня в Лісабоні пройшла одна з найбільших виставок в індустрії будівництва – TEKTÓNICA 2023. Компанія Aestech, що входить у холдинг TECHIIA, познайомила учасників виставки з інноваційними технологіями безрамних скляних фасадних систем.
12.05.2023