SENET став партнером CyberCore – найбільшим франчайзером на ринку кіберклубів Вʼєтнаму

SENET став партнером CyberCore

Преміум локації найбільшої мережі кіберклубів Вʼєтнаму CyberCore обрали SENET від ENESTECH програмною платформою для управління клубами. Це початок великого партнерства, адже у CyberCore – понад 700 клубів по всій країні.


SENET – хмарна платформа для керування комп’ютерними клубами, мережами та кібераренами. Вона дозволяє контролювати завантаження, розрахунки, оплати в клубі з будь-якого куточка планети. У 2022 році, після вторгнення Росії в Україну, SENET покинув ринки Росії і Білорусі та почав масштабуватися на ринках Азії, Америки й Європи.

SENET став партнером CyberCore

Одним з пріоритетних напрямків визначили Вʼєтнам: тут добре розвинена геймерська культура і велика мережа кіберспортивних та компʼютерних клубів. Протягом минулого року ENESTECH успішно вивела SENET на ринок Вʼєтнаму та заключила партнерство з власником найбільшої кількості франшиз кіберклубів – мережею CyberСore. В активі CyberСore – понад 700 клубів на території країни, це одна з найбільших мереж в азійському регіоні. У грудні вони відкрили одразу 2 нові локації преміум-класу, які повністю працюють на SENET. Ще 3 знаходяться не етапі тестування платформи.

«SENET став офіційними партнером найбільшого франчайзера Азії – CyberCore. Наше рішення допомагає власникам мережі спростити управління клубами та подарувати своїм клієнтам ще більший комфорт та яскравіші емоції від гри в клубах. Разом ми зможемо подарувати геймерам новий покращений досвід від перебування в клубах», –Ельчін Алієв, CEO ENESTECH Software.

SENET став партнером CyberCore

Кіберклуби, які хочуть спробувати можливості SENET, можуть оформити заявку на пробне тестування та отримати вичерпну консультацію про переваги продукту на сайті.

Подписаться на новости
Последние новости
Проєкт оновлення обладнання в лікарнях «Одужуй швидше!» став одним з переможців конкурсу «Відповідальна країна» у номінації «Власні проєкти благодійних фондів» від видання Marketing Media Review.
01.02.2023
В течение года детские и взрослые больницы разных специализаций в семи городах Украины получили новое современное медицинское оборудование и расходные материалы стоимостью более 6,5 млн. грн.
05.01.2023
Холдинг TECHIIA развивается по многим технологическим направлениям. С февраля 2022 года компания принимает активное участие в реализации социальных и благотворительных проектов, направленных на помощь ВСУ и пострадавшим от войны. Олег Крот, управляющий партнер холдинга TECHIIA, рассказал о системе КСО, репутации Украины и будущих инициативах.
04.01.2023