WePlay Esports став офіційним партнером i am u are – проєкту презентації сучасної України

i am u are | NOOM

Українська контент-продакшн компанія WePlay Esports, що входить до холдингу TECHIIA, стала офіційним партнером проєкту i am u are. Він створений задля репрезентації у світі сучасної України та її креативної економіки. Перший захід пройде у Нью-Йорку з 24 по 26 березня 2023 року.


Підтримка та промоція українського бізнесу, а також підвищення інвестиційної привабливості – важливі складові допомоги Україні в умовах воєнного часу. Тому ініціатори проєкту i am u are вирішили провести серію заходів для репрезентації креативного та технологічного секторів економіки України серед американського ком’юніті та представників міжнародного бізнесу.

Під час першого івенту у Нью-Йорку (Skylight at Essex Crossing) з 24 по 26 березня відбудеться виставка та презентація понад 150 компаній та стартапів українського походження, які працюють у сферах моди, технологій та культури. Придбати квитки на подію можна за посиланням.

«WePlay Esports завжди займала впевнену проукраїнську позицію та підтримувала ідеї та проєкти, які голосно заявляли про Україну та формували її імідж на світовому рівні. Особливо сьогодні важливо, щоб голос про Україну, її різноманітну культуру та неймовірні таланти було чутно в усьому світі – це переконання, яке лежить в основі нашої співпраці з i am u are. Пишаємось тим, що ми українці, і раді бути причетними до проєктів, які допомагають українцям розвиватися», – коментує Ірина Чугай, Chief Marketing Officer WePlay Esports.

«З самого початку війни моєю мрією було зробити захід, який відповідатиме рівню сучасної України та презентуватиме її креативну економіку. Іноземна аудиторія часто з подивом для себе виявляє, що, Україна — не тільки країна з глибоким історичним корінням, але й прогресивна та сучасна держава, яка має неймовірні технологічні, фешн та лайфстайл бренди. Це те, що ми хотіли б підкреслити, і причина, чому я ініціювала створення цього проєкту», – розповідає Анна Пагава, засновниця GOGŌLA Agency.

Організатори заходу: Анна Пагава та комунікаційна агенція GOGŌLA, а також Христина Скрипка, експертка у сфері гостинності. Партнери: GOGŌLA Agency, UNITED 24, Razom for Ukraine, MEEST, Nova Poshta Global, BANDA Agency, Donut, Український музей у Нью-Йорку, NYC EVENT PRO та Skylight at Essex Crossing.

i am u are | Kristina Podobed

i am u are | pregnant Venus

i am u are | Haluzka

i am u are | TRIP:TICH

i am u are | IVAN GRABKO

i am u are | MEDOVI SVICHKY

i am u are project

i am u are | IENKI IENKI

i am u are | ESPER BIONICS

Подписаться на новости
Последние новости
С 2021 года Techisland стала общей площадкой для 260 компаний и более 20 тысяч сотрудников компаний-членов, чтобы вместе драйвить развитие tech-индустрии Кипра и реализовывать КСО-проекты. В мае 2023 года к ассоциации присоединился холдинг TECHIIA.
25.05.2023
Компания Aestech провела первую собственную презентацию в Порто: познакомила португальских архитекторов и дизайнеров с собственными технологиями безрамного остекления и облегченными стеновыми панелями.
18.05.2023
Редакція dev.ua зробила попередні підсумки того, як ІТ компанії допомагають наближати Перемогу України. У ренкінг потрапили понад 30 компаній, серед яких — холдинг TECHIIA.
15.05.2023