Лікарня в Черкасах отримала обладнання для операцій на мозку

Лікарня в Черкасах отримала обладнання | «Фундації Течія»

Два елетрохірургічних апарати та шість оглядових світильників – у хірургічних відділеннях Черкаської обласної лікарні уже працює нове сучасне обладнання від «Фундації Течія». Вартість оновлення – майже 1,1 млн грн.


Обласна лікарня у місті Черкаси – один з ключових медзакладів області, який розрахований на 1000 ліжкомісць. Тут працює 13 хірургічних відділень, в яких проводять оперативні втручання різного ступеня складності.

Нещодавно під час довготривалої нейрохірургічної операції вийшов з ладу електрохірургічний апарат. Колектив відділення та адміністрація звернулися до «Фундації Течія» та отримали нове обладнання. Тепер два електрохірургічних апарати Bowa загальною вартістю майже 840 тис. грн щодня допомагають нейрохірургам. Їх використовують для дисекції та коагуляції, тобто видалення тканин та зупинки кровотечі.

«Нейрохірургічна операційна має два хірургічних столи, тепер обидва обладнані сучасною технікою. Нові електрохірургічні апарати дозволяють проводити операції будь-якої складності на спинному та головному мозку без ризику травматизації нервових структур. Для лікарні це важливий крок вперед у якості виконання хірургічного втручання та відновлення пацієнтів після операції», – Сергій Самохвал, т.в.о. завідувача нейрохірургічним відділенням Черкаської обласної лікарні.

Кожне з 13 хірургічних відділень має як мінімум дві перевʼязувальних кімнати. Донедавна під час маніпуляцій у них використовували оглядові світильники з 1980-х років, але частину з них уже вдалося оновити. 5 світильників подарував американський фонд, ще 6 загальною вартістю понад 250 тис. грн передала «Фундація Течія». Наступний етап заміни світильників запланований восени, тож охочі допомогти лікарні – можуть долучитися фінансово.

«Останнім часом «Фундація Течія» сфокусувалася на гуманітарній допомозі захисникам України, але війна не скасовує інших проблем. Тому паралельно ми продовжуємо модернізовувати українські медзаклади, адже це інвестиція в мирне здорове майбутнє України»,Олег Крот, співзасновник «Фундації Течія».

Електрохірургічні апарати Bowa для Черкаської обласної лікарні

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала гуманітарну допомогу для захисників України та жертв війни на понад 620 млн грн ($21,2 млн). До цього протягом 4 років роботи проєкту «Одужуй швидше!» організація допомогла оновити медичне обладнання у 10 лікарнях України і допомогла врятувати сотні життів.

Подписаться на новости
Последние новости
Culver Aviation и Национальный университет «Львовская политехника» подписали Меморандум о сотрудничестве. Специалисты компании примут участие в подготовке студентов в рамках новой образовательной программы «Беспилотные летательные аппараты», которая в этом году примет первых студентов.
12.08.2022
Компания ENESTECH Software, входящая в холдинг TECHIIA, локализовала на польский язык SENET – платформу для автоматизации компьютерных клубов и киберспортивных арен.
11.08.2022
Chief Operating Officer холдингу TECHIIA Олег Гeменюк стане новим гостем «Штаб-квартири» – проєкту від Delo.ua, який покликаний допомагати українському бізнесу адаптуватися до воєнних реалій, використовуючи досвід провідних підприємців та управлінців.
10.08.2022