Сергій Пуріш став новим CEO ENESTECH Software

Сергей Пуриш CEO ENESTECH Software

Співзасновник ENESTECH Software Сергій Пуріш обійняв посаду CEO компанії. Він замінив Ельчина Алієва, який вирішив розвивати власний бізнес.


Сергій Пуріш продовжить експансію компанії на ринки Азії, Північної та Південної Америки. Протягом останнього року Senet — хмарне рішення для управління кіберспортивними аренами та компʼютерними клубами від ENESTECH Software — здобув великих клієнтів у Вʼєтнамі та Камбоджі, і продовжує розвиватися в країнах азійського регіону.

Крім того, Senet все частіше обирають вищі навчальні заклади США для управління своїми парками компʼютерів. Наразі до Senet підключені компʼютерні клуби, кіберспортивні арени, університети та лаунж-зони у 82 країнах.

Юрій Лазебніков, керівний партнер холдингу TECHIIA:

«В Сергія багаторічний управлінський досвід, освіта інженера, ступінь магістра бізнес адміністрування та велика любов до кіберспортивної індустрії. Цей мікс допоможе йому зробити Senet, одне з найкращих рішень для управління мережами компʼютерів та ігрових консолей у світі, ще зручнішим та функціональнішим для клієнтів і користувачів».

Сергій Пуріш, CEO та Co-Founder ENESTECH Software:

«Ми маємо амбіційну ціль — стати рішенням №1 в своїй індустрії, і ми впевнено до неї йдемо. Це означає — ще більше можливостей для ефективного управління клубами, ще зручніший досвід користування, та ще якісніша служба підтримки для наших клієнтів».

Нагадаємо, нещодавно Senet потрапив у список фіналістів міжнародної премії для проєктів у сфері цифрової індустрії Bold Awards у категорії Boldest eGaming/eSports. Детальніше ознайомитися з можливостями Senet, оформити заявку на пробне тестування та отримати вичерпну консультацію про переваги продукту можна на сайті

.

Подписаться на новости
Последние новости
С 2021 года Techisland стала общей площадкой для 260 компаний и более 20 тысяч сотрудников компаний-членов, чтобы вместе драйвить развитие tech-индустрии Кипра и реализовывать КСО-проекты. В мае 2023 года к ассоциации присоединился холдинг TECHIIA.
25.05.2023
Компания Aestech провела первую собственную презентацию в Порто: познакомила португальских архитекторов и дизайнеров с собственными технологиями безрамного остекления и облегченными стеновыми панелями.
18.05.2023
Редакція dev.ua зробила попередні підсумки того, як ІТ компанії допомагають наближати Перемогу України. У ренкінг потрапили понад 30 компаній, серед яких — холдинг TECHIIA.
15.05.2023