Меню

WePlay! Esports встановив світовий рекорд за найбільшою кількістю онлайн-глядачів Mінору з Dota 2 в історії Dota Pro Circuit.


223 тис. фанатів кіберспорту одночасно дивилися матчі Dota 2 під час WePlay! Bukovel Minor 2020 – абсолютний рекорд від компанії WePlay! Esports за всю історію проведення Mінорів з Dota 2. Результат зафіксувала незалежна аналітична агенція із дослідження у сфері кіберспорту Esports Chart.


За даними Esports Chart, WePlay! Bukovel Minor 2020 випередив інші Dota 2 Мінори також за загальним часом перегляду трансляції – 5,49 млн годин переглядів. Для порівняння, на другому місці – турнір MDL Macau 2019, який на піку дивилися 232 тис. глядачів, а загалом за цим турніром онлайн слідкували 4,51 млн годин.

«Гаряче протистояння учасників, ексклюзивний дизайн у стилі «зимової казки» і цікава, динамічна трансляція трьома мовами – високі стандарти роботи нашої команди в сукупності і дали такі високі результати, – говорить Олег Гуменюк, генеральний менеджер WePlay! Esports. – Регулярне збільшення переглядів турнірів підтверджує зростання інтересу до кіберспорту у світі».

Аудиторія кіберспортивних трансляцій – активна, прогресивна і платоспроможна. Це новий глобальний майданчик для маркетингових кампаній брендів. А його основна цінність для бренд-комунікації у тому, що цей канал комунікації має дуже високий рівень проникнення в аудиторію, а також сприймається дуже нативно.

«Ігри і кіберспорт – це невід’ємна частина життя покоління мілленіалів. Інтеграції брендів у трансляції кіберспортивних турнірів вимагають іншого підходу, відмінного від класичного спорту, бо аудиторія чекає більше на розваги та веселощі, ніж просто на інформування. А для цього треба вміло поєднувати знання тої чи іншої гри, персоналій ведучих та маркетинг-задач брендів», – розповідає Дмитро Карпенко, директор з розвитку бізнесу WePlay! Esports.

Команда WePlay! Esports змогла поєднати ці елементи і продемонструвати рекламодавцям можливості комунікації з кіберспортивною аудиторію для ефективності їхніх маркетингових кампаній.

Нагадаємо, WePlay! Bukovel Minor 2020 відбувався з 9 до 12 січня 2020 року. «Мінор – це один з етапів відбору на чемпіонат світу з кіберспортивної дисципліни Dota 2 The International. Dota 2 – це відеогра в жанрі стратегії в реальному часі. У «Буковелі» вісім команд змагалися за призовий фонд $300 тис., 660 очків DPC (за кількістю яких визначають учасників The International) і місце у DreamLeague Leipzig Major – наступному етапі відбору на The International. У гранд-фіналі WePlay! Bukovel Minor 2020 команда Nigma отримала перемогу над суперниками з Royal Never Give Up. Цей матч став найпопулярнішим протистоянням Мінору.

Підписатися на новини
Останні новини
Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA, ділиться досвідом організації благодійного марафону та збором коштів на протидію коронавірусу.
03.04.2020
Сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 1,2 млн грн незабаром з’явиться у Київській міській клінічній лікарні №9.
31.03.2020
Компанія WePlay! Esports, яка входить в холдинг TECHIIA, провела кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2.
31.03.2020