Заява холдингу TECHIIA щодо медійної атаки на холдинг та окремих працівників

Офіційна заява!

Замовники брудної медійної кампанії проти холдингу TECHIIA не знають межі цинізму у своїх діях. В одній з останніх інформаційних атак вони вирішили нанести удар по репутації не лише компанії, але й окремих працівників холдингу TECHIIA.


Зокрема, у так званому «розслідуванні», першоджерелом якого став сайт телеканалу «Прямий», і яке згодом поширила низка інших медіа, згадується Діана Шаповалова, працівниця однієї з компаній холдингу. Анонімний автор так званого «розслідування» стверджує, що вона є цивільною дружиною Олександра Родіна, директора ТОВ «ТБК». Цю юридичну особу замовники брудної інформаційної кампанії намагаються пов’язати з холдингом TECHIIA уже кілька місяців.

Як доказ свого «викриття» анонімний автор наводить фотографію з особистої сторінки Діани в соцмережах. Але є два важливих нюанси:

  • на фото немає згаданого директора ТОВ «ТБК»;
  • дівчина незаміжня й перебуває в стосунках з іншою особою.

«Олександра я бачила тільки на зустрічах із сім’єю моєї сестри. Жодних стосунків у нас немає й не було. На сімейних зустрічах мене цікавить, як справи в моїх маленьких племінниці та племінника, що в них у садку та школі. Фантазія авторів тексту дивує в цьому плані – фантазують про стосунки двох сестер із двома братами», – коментує Діана.

Схоже, для анонімного автора та замовників важливі не факти, а емоційна подача, бажання вигадати сенсацію та завдати шкоди абсолютно незнайомій їм людині.

Традиційно, ні анонімний автор, ні редакція телеканалу «Прямий», ні редакція жодного іншого медіа, які опублікували так зване «розслідування», не звернулася за коментарями ні до холдингу TECHIIA, ні до людей, які згадані в публікації.

Цей факт вкотре свідчить, що публікації є замовними, а їхні замовники у переслідуванні своєї мети готові завдавати ударів не лише репутації компанії, але й окремих людей.

Наразі ми проводимо власне розслідування та готуємося відстоювати репутацію працівників компанії й холдингу TECHIIA у суді.

Нагадуємо журналістам, холдинг TECHIIA завжди відкритий до спілкування з медіа. Зв’язатися з нами можна через електронну пошту: pr@techiia.com
Subscribe to news
Latest news
dev.ua continues the series of articles about IT professions. Today Pavlo Rymkevych from the international holding TECHIIA talks about the Motion Designer profession.
01.12.2022
Oleg Krot, the Managing Partner of the international holding TECHIIA for delo.ua.
29.11.2022
MEGOGO has become one of the official broadcasters of the 2022 FIFA World Cup. The media service will broadcast all 64 matches of the tournament, 18 of which will be exclusive, with Ukrainian commentary.
22.11.2022