Меню

Благодійні ініціативи холдингу TECHIIA увійшли в десятку кращих КСВ проектів України


Найбільш корисні ініціативи компаній відібрала редакція журналу “Бізнес”. У рейтинг потрапили проекти ГО “Фундація Течія”, яка є частиною холдингу TECHIIA. Протягом двох років Фундація допомагала обласній дитячій лікарні в Кропивницькому. Зокрема, обладнала хірургію сучасною апаратурою, яка допомагає рятувати життя пацієнтів.Приємно чути позитивну статистику від лікарів – кількість пацієнтів, які відновили своє здоров’я та зберегли життя постійно зростає. Ми розуміємо, що обладнання дає реальний ефекти і ще тепер завдяки лікарні з новітнім обладнанням та сучасними медпрепаратами постійно зростає.
Олег Крот

Редакція журналу зазначає, що у рейтингу зібрані історії успішної та взаємовигідної співпраці бізнесу і суспільства, і закликає надихатися ними. Серед таких прикладів для наслідування – проект “Фундації Течія”. На початку вересня 2019 року керуючі партнери холдингу TECHIIA та засновники “Фундації Течія” Юрій Лазебніков та Олег Крот купили для лікарні трепанаційну хірургічну систему та електрокоагулятор загальною вартістю понад 1,5 млн грн.

Нове обладнання допомагає проводити безпечні та безкровні операції на черепній коробці. Так зникла одна з найбільших проблем сімей маленьких пацієнтів – необхідність їхати на складні операції до Києва. Тепер можна не втрачати час на трансфер, а оперувати хворих у Кропивницькому.

У листопаді Фундація передала в лікарню мобільний хірургічний світильник вартістю 306 тис грн. Він може працювати в різних операційних, живиться від акумулятора і дозволяє проводити хірургічні втручання навіть під час відсутності електропостачання.

З початку 2018 року Олег Крот та Юрій Лазебніков допомогли лікарні на понад 4 млн грн. До благодійних проектів долучилися засновники, працівники, партнери та клієнти холдингу, яких “Фундація Течія” об’єднала заради добрих справ.

“Для нас важливий системний підхід до вирішення проблем у регіонах, де працюють бізнеси холдингу TECHIIA. У Кропивницькому компанія TECHIIA Construction побудувала для клієнта дата-центр і взяла на себе управління його приміщенням. Паралельно почали вивчати місцеві проблеми, шукати проекти, в яких можемо допомогти місту і його мешканцям. Дізналися про потреби лікарні і розпочали системну співпрацю”, – розповідає Юрій Лазебніков, керуючий партнер холдингу TECHIIA.

“Приємно чути позитивну статистику від лікарів – кількість пацієнтів, які відновили своє здоров’я та зберегли життя постійно зростає. Ми розуміємо, що обладнання дає реальний ефекти і ще тепер завдяки лікарні з новітнім обладнанням та сучасними медпрепаратами постійно зростає. ”, — наголошує Олег Крот.

Підписатися на новини
Останні новини
Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA, ділиться досвідом організації благодійного марафону та збором коштів на протидію коронавірусу.
03.04.2020
Сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 1,2 млн грн незабаром з’явиться у Київській міській клінічній лікарні №9.
31.03.2020
Компанія WePlay! Esports, яка входить в холдинг TECHIIA, провела кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2.
31.03.2020