Меню

Кіберспортивна компанія WePlay! Esports запустила власний шрифт

Нове сімейство шрифтів отримало назву WePlayType і має чотири накреслення – Light, Regular, Bold та Extra Bold. Над ними майже дев‘ять місяців працював один із найкращих шрифтовиків України. Зараз новий шрифт проходить бета-тестування, після чого його будуть використовувати у внутрішніх та зовнішініх комунікаціях компанії.


«На початку 2018 року ми розпочали ребрендинг WePlay! Esports. Розуміли, що у користувачів буде багато точок контакту з компанією: турніри, трансляції зі студії, платформа weplay.tv, маркетингові контакти. Ми хотіли, щоб усі комунікації поєднувало щось більше, ніж логотип і фірмові кольори. Так ми вирішили розробити унікальний шрифт», – пояснює директор з дизайну WePlay! Esports Іван Роговченко.

Приклад використання шрифту


«Лайфхак для компаній, які обирають між двома варіантами: використовувати набір готових шрифтів і регулярно сплачувати за ліцензію, або розробити власний шрифт. Спрогнозуйте всі можливі способи використання шрифтів і розрахуйте вартість ліцензії. Цілком можливо, що рішення розробити власний шрифт буде кращим. До того ж ви отримуєте зміцнення унікальності бренду, а шрифт можна адаптовувати до конкретних задач», – додає Роговченко.

Приклад використання шрифту


Над шрифтом WePlayType працює Кирило Ткачов – один із найкращих українських фахівців. Він розробляв шрифти для Comfy, «Торчин», Ukraine NOW та інших відомих брендів. Зараз шрифт проходить бета-тестування, кінцевий реліз запланований до кінця першого кварталу 2020 року. Шрифт планують використовувати в маркетингових комунікаціях, у графіці онлайн-трансляцій, на Турнірній Платформі WePlay!, у соціальних мережах, на платформі weplay.tv та у внутрішніх комунікаціях.


Підписатися на новини
Останні новини
На виставці Spielwarenmesse у німецькому місті Нюрнберг компанія WP Merchandise! представила колекцію за мотивами кіберспортивної гри Dota 2, брелоки з героями популярного екшену Assassin’s Creed та розповіла про інші майбутні колекції.
06.02.2020
Як залучити до співпраці міжнародні компанії та монетизувати креатив розповідає CEO WP Merchandise Максим Бобраніцький.
31.01.2020
Спільний результат оцінок експертного журі та громадського голосування визначить найбільш перспективний український технологічний стартап.
28.01.2020