Меню

В Україну необхідно залучати індустрії, які тільки зароджуються

“В Україну необхідно залучати індустрії, які тільки зароджуються”, – Олександр Давиденко, Chief Innovations Officer TECHIIA

Україна може стати однією з найбільш інновативних країн світу уже до 2025 року. Зважаючи на економічну ситуацію і війну – в нас немає іншого виходу. Головне – розробити і реалізувати дієву державну стратегію для приваблення нових індустрій.

Таку ідею для українських урядовців запропонував Chief Innovation Officer холдингу TECHIIA Олександр Давиденко під час дискусії про інновації на Tiger Conference by Kyiv Post. Він наводить приклад двох країн, які могли стати лідерами в нетипових на перший погляд для цих країн індустріях.

Мальта отримала для себе найбільше переваг від зародження криптоіндустрії та технології блокчейн, не маючи достатнього покриття швидкісним інтернетом. Канада змогла найкраще монетизувати зародження індустрії медичного канабісу, хоча через холод він в Канаді фактично не росте.

Це історії про те, що може зробити держава, – розробити стратегію для залучення до нас індустрій, які тільки зароджуються.

“Це історії про те, що може зробити держава, – розробити стратегію для залучення до нас індустрій, які тільки зароджуються. Це нові інноваційні індустрії, які приваблять нових інвесторів з цілого світу. Інвестори є не тільки в США, у світі достатньо грошей, які готові заходити і в українські проекти. Кожен місяць, кожен квартал з’являються нові напрямки інвестицій і точки на карті, куди їдуть інвестори. Україна теж може стати такою точкою”, – пояснив Олександр Давиденко.

Нагадаємо, 10 грудня у Києві відбулася традиційна щорічна конференція Tiger Conference від англомовного українського медіа Kyiv Post. Під час панельної дискусії “Як нарешті зробити Україну інноваційною” Олександр Давиденко разом з CEO UNIT.city Домініком Піоте, CEO SPACE HUB Максом Ткаченком та керівником з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європи Георгієм Соколянським обговорили можливості для розвитку інновацій в Україні до 2025 року.

Підписатися на новини
Останні новини
Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA, ділиться досвідом організації благодійного марафону та збором коштів на протидію коронавірусу.
03.04.2020
Сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 1,2 млн грн незабаром з’явиться у Київській міській клінічній лікарні №9.
31.03.2020
Компанія WePlay! Esports, яка входить в холдинг TECHIIA, провела кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2.
31.03.2020