Меню

​WP Merchandise випустила лімітовану плюшеву колекцію DOTA 2


Ексклюзивна серія офіційного мерча вийшла спеціально під турнір WePlay! Bukovel Minor 2020 під лейблом «Valve Community Built». Придбати улюблених героїв та інші сувеніри можна буде під час турніру на курорті “Буковель”, на офіційному сайті та у партнерській мережі.


Лімітована колекція – це можливість поставити Riki, Puck чи іншого улюбленого героя біля комп’ютера і ще більше заглибитися у всесвіт DOTA 2.

"Лімітована колекція героїв DOTA 2 – це шанс надовго зберегти позитивні враження від турніру WePlay! Bukovel Minor 2020. Крім цього, це можливість поставити Riki, Puck чи іншого улюбленого героя біля комп’ютера і ще більше заглибитися у всесвіт DOTA 2. І, що важливо, придбати своїх улюблених героїв чи інший плюшевий мерч можна буде навіть після турніру», – коментує Максим Бобраніцький, CEO WP Merchandise.

Колекція складається з 17 плюшевих виробів в чотирьох категоріях. Десять колекційних фігурок героїв висотою від 35 см до 46 см. Два елементи косплею – роги Queen of Pain та Riki. Три види плюшевої зброї – Observer Ward, Sentry Ward і Blink Dagger. А також два брелоки у формі героїв Shadow Fiend та Clarity.

Колекційний плюш має високу деталізацію – до 90% схожості з екранним прототипом. Всі вироби традиційно зроблені з високоякісних гіпоалергенних матеріалів. У WP Merchandise називають свою продукцію серійним хендмейдом, тому що при виготовленні кожного виробу 40% процесів – ручна робота ексклюзивної якості.

Придбати офіційний мерч DOTA 2 можна у партнерській мережі WP Merchandise або на сайті.


Підписатися на новини
Останні новини
Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA, ділиться досвідом організації благодійного марафону та збором коштів на протидію коронавірусу.
03.04.2020
Сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 1,2 млн грн незабаром з’явиться у Київській міській клінічній лікарні №9.
31.03.2020
Компанія WePlay! Esports, яка входить в холдинг TECHIIA, провела кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2.
31.03.2020