Меню

Холдинг TECHIIA підтримує хакатон серед студентів українських технологічних вишівХакатон Int20h — традиційні щорічні студентські змагання із інформаційних технологій, які стартують 22 лютого у Києві. 160 студентів змагатимуться в командах у чотирьох категоріях: Web Development, Mobile Development, Data Science та Embedded.


Розвиток STEM-освіти — один із напрямків політики сталого розвитку нашого холдингу

Учасники матимуть 20 годин, протягом яких розроблять ІТ-продукт і презентують його інвесторам. Усі працюватимуть в рівних умовах в затишному воркплейсі, забезпечені поживною підзярядкою для мозку та свободою дій. Студенти можуть спілкуватися один з одним, із менторами і покидати місце проведення хакатону, щоправда робочі матеріали виносити за межі воркплейсу не можна.

Уже 6 рік поспіль хакатон проводить BEST (Board of European Students of Technology) — волонтерська, неполітична та некомерційна організація, яка об'єднує студентів у всій Європі. Цьогоріч до події долучився холдинг TECHIIA. Це перший досвід співпраці холдингу зі студентами, який дасть початок тривалій і продуктивній роботі в напрямку розвитку навичок молодих ІТ-спеціалістів.

“Розвиток STEM-освіти — один із напрямків політики сталого розвитку нашого холдингу, — розповідає Директор із комунікацій TECHIIA Маріанна Коніна, — Ми охоче підключились до проекту, який спрямований на розвиток молодих спеціалістів і в майбутньому плануємо розширити нашу програму підтримки подібних проектів і започаткувати власні”.

В хакатоні візьмуть участь студенти Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського (КПІ), Національного авіаційного університету, Київського національного університету їм. Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка».

“Щороку партнерами хакатону є соціально-відповідальні компанії-лідери ІТ-ринку України. Ми раді, що цього року TECHIIA — наш партнер, адже в складі холдингу є бізнеси різного напрямку, яких можуть зацікавити як проекти, які розроблятимуть студенти, так і таланти, які можуть стати майбутніми співробітниками однієї із компаній холдингу. Таким чином ми не тільки розвиваємо вміння та навички студентів, а й показуємо їм реальні можливості для самореалізації”, — розповідає Анастасія Лагно, головний організатор хакатону Int20h.

Підписатися на новини
Останні новини
Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA, ділиться досвідом організації благодійного марафону та збором коштів на протидію коронавірусу.
03.04.2020
Сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 1,2 млн грн незабаром з’явиться у Київській міській клінічній лікарні №9.
31.03.2020
Компанія WePlay! Esports, яка входить в холдинг TECHIIA, провела кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2.
31.03.2020