Меню

WP Merchandise! у Німеччині представила дистриб'юторам колекції плюшевих виробів преміум-класу


На виставці Spielwarenmesse у німецькому місті Нюрнберг компанія WP Merchandise! представила колекцію за мотивами кіберспортивної гри Dota 2, брелоки з героями популярного екшену Assassin’s Creed та розповіла про інші майбутні колекції.


Можливість стабільного додаткового доходу створює масштаб ринку: більше 2 мільярдів гравців відоігор і понад 380 мільйонів активних фанатів кіберспорту
Максим Бобраніцький, CEO WP Merchandise!

У Нюрнберг компанія привезла лінійку лімітованої плюшевої колекції Dota 2, яка складається з колекційних фігурок героїв, зброї, аксесуарів для косплею та брелоків. Колекцію розробили спеціально для турніру WePlay Bukovel Minor 2020, який встановив рекорд за кількістю онлайн-переглядів серед Мінорів в історії Dota 2. Купити улюблених героїв Dota 2 можна вже сьогодні в офіційному онлайн-магазині.


Також представили колекцію брелоків з героями Assassin’s Creed – популярної серії мультиплатформових відеоігор у жанрі action-adventure від UBISOFT. 6 героїв чекають на фінальне затвердження і будуть доступні для покупців в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Франції, Хорватії, Чехії, Естонії, Угорщині, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Словаччині, Словенії та в Україні.

Додатково компанія ознайомила потенційних партнерів з прототипами колекцій Mortal Kombat 11, Dark Souls, SoulCalibur та Tekken – всесвітньовідомих відеоігор.


“Під час виставки ми зацікавили нових потенційних дистриб’юторів до співпраці. Аргументи дуже переконливі: мерч за мотивами відеоігор та кіберспорту відкриває для точок роздрібної торгівлі іграшками нову аудиторії – фанатів відеоігор. Це покупці у віці 18-35 років, які купують мерч для себе. Можливість стабільного додаткового доходу створює масштаб ринку: більше 2 мільярдів гравців відоігор і понад 380 мільйонів активних фанатів кіберспорту”, – пояснює Максим Бобраніцький, CEO WP Merchandise!

Компанія WP Merchandise! відкрита до співпраці з дистриб'юторами на ринках Європи, США, СНД та України. Свої пропозиції пишіть на e-mail: info@wpmerchandise.com

Підписатися на новини
Останні новини
Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA, ділиться досвідом організації благодійного марафону та збором коштів на протидію коронавірусу.
03.04.2020
Сучасний апарат штучної вентиляції легень вартістю 1,2 млн грн незабаром з’явиться у Київській міській клінічній лікарні №9.
31.03.2020
Компанія WePlay! Esports, яка входить в холдинг TECHIIA, провела кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2.
31.03.2020